| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
anni.si |
Alkalne baterije Duracell Plus Power MN1500B4 AA (4 kos) | €3.41 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Aku | |
| Aku tüüp | Ühekordne patarei |
| Patarei suurus | AA |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Aku pinge | 1,5 V |
| Aku mahutavus | 3250 mAh |
| Toote värv | Must, Vask |
| Kaasasolevate akude arv | 4 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Patarei kujutegur | Silindriline |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 104 g |