| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
Wentronic 6LR61 9V Duracell Plus 1-BL - Alkali - Prismatic - 9V - 17,5 x 48,5 x 26,5 mm - Schwarz - Gold (48510) | €28.66 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Aku | |
| Aku tüüp | Ühekordne patarei |
| Aku suurus(ed) | 9V |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Aku pinge | 9 V |
| Toote värv | Must, Kuld |
| Kaasasolevate akude arv | 1 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 84 mm |
| Pakendi sügavus | 18 mm |
| Pakendi kõrgus | 120 mm |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |