| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Duracell Photo 28L Ühekordne patarei Liitium | €6.49 |
|
hiq24.de |
Duracell 2 CR1/3N / PX 28 L 6V Duracell 1-BL Battery Lithium | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Aku | |
| Aku tüüp | Ühekordne patarei |
| Akutehnoloogia | Liitium |
| Aku pinge | 6 V |
| Kaasasolevate akude arv | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 84 mm |
| Sügavus | 14 mm |
| Kõrgus | 119 mm |
| Kaal | 14 g |
| Muud funktsioonid | |
| Patarei kujutegur | Silindriline |
| Tüüp | 28L |