| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Duracell MN21-BULK10 majapidamispatarei Ühekordne patarei Aluseline | €9.92 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Aku | |
| Aku tüüp | Ühekordne patarei |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Aku pinge | 12 V |
| Toote värv | Beež, Oranž |
| Kaasasolevate akude arv | 10 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 28 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Kaal | 12 g |
| Muud funktsioonid | |
| Patarei kujutegur | Silindriline |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85068080 |