| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Duracell Bateria for aparatow sluchowych Zinc Air Hearing Aid, 10, 1.4V (0000096077559) Baterija | €8.81 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Aku | |
| Aku tüüp | Ühekordne patarei |
| Akutehnoloogia | Tsinkõhk |
| Aku pinge | 1,45 V |
| Aku mahutavus | 100 mAh |
| Patarei tööiga | 4 aasta(t) |
| Raskemetallivaba | Hg (elavhõbe) |
| Kaasasolevate akude arv | 6 tk |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 5 - 30 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 30 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 40 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 3,6 mm |
| Läbimõõt | 5,8 mm |
| Kaal | 0,3 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85068080 |