Tootja: Tristar
Mudel: SC-2303
EAN: 8713016059062
Tristar SC-2303. Toote tüüp: Aeglane mahlapress, Toote värv: Must, Roostevaba teras, Pöörlemiskiirus: 55 RPM. Korpuse materjal: Plast, Filtri materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 150 W. Kaal: 3,27 kg. Pakendi laius: 360 mm, Pakendi sügavus: 180 mm, Pakendi kaal: 3,75 kg
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Tristar SC-2303 mahlapress Aeglane mahlapress 150 W Must, Roostevaba teras | €132.39 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Aeglane mahlapress |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Kiiruste arv | 1 |
| Pöörlemiskiirus | 55 RPM |
| Viljaliha anum | |
| Eemaldatav viljaliha konteiner | |
| Mahlakonteiner | |
| Eemaldatav mahlakonteiner | |
| Pressi tüüp | Vertikaalne tigupuur |
| Lihtne paigaldus | |
| Surumiskann | |
| Automaatne puhastussüsteem | |
| Sobib puuviljale/juurviljale | Pehme/kõva |
| Sisse/välja lüliti | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Libisemiskindel alus | |
| Tagasikäik | |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Viljaliha pühkija | |
| Tilkumisvastane funktsioon | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 150 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 3,27 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Bisfenool A (BPA) |
| Materjal | |
| Filtri materjal | Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Plast |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 360 mm |
| Pakendi sügavus | 180 mm |
| Pakendi kõrgus | 352 mm |
| Pakendi kaal | 3,75 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 1080 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 2230 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 2600 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 24 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 6 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 370 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 375 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 375 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,98 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8713016059079 |