Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Aeglane mahlapress |
| Toote värv | Must |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Kiiruste arv | 1 |
| Viljaliha anum | Jah |
| Viljalihaanuma maht | 1,2 l |
| Mahlakonteiner | Jah |
| Kannu mahutavus | 2 l |
| Söötmistoru läbimõõt | 7,5 cm |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Ohutusklambrid | Jah |
| Juhtmehoidik | Jah |
| Libisemiskindel alus | Jah |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Masinpesukindlad aksessuaarid | Jah |
| Tilkumisvastane funktsioon | Jah |
| Mahlakann | 800 ml |
| QuickClean | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsus | 800 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |