Tootja: Philips
Mudel: HR1922/20
EAN: 6923410752533
Philips Avance Collection HR1922/20. Toote tüüp: Mahlapress, Toote värv: Metallik, Kuvamise tüüp: LED. Materjal, kann: Plast, Materjal: Stüreenakrüülonitriil (SAN), Materjal, kann(ud): SAN. Võimsus: 1200 W, AC-sisendpinge: 200-240 V. Laius: 250 mm, Sügavus: 296 mm, Kõrgus: 432 mm. Pakendi laius: 550 mm, Pakendi sügavus: 320 mm, Pakendi kaal: 4,7 kg
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Sulčiaspaudė Philips Juicer HR1922/20 Nerūdijantis plienas, 1200 W, Extra large fruit input, Greičių skaičius 2 HR192220 (8710103777380) Sulu spiede | €230.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mahlapress |
| Toote värv | Metallik |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Muudetav kiirus | |
| Kiiruste arv | 2 |
| Viljalihaanuma maht | 2,1 l |
| Mahlakonteiner | |
| Mahlakonteiner | 1 l |
| Eemaldatav mahlakonteiner | |
| Söötmistoru läbimõõt | 8 cm |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Kannu maht | 1 l |
| Päritoluriik | Hiina |
| Lihtne puhastada | |
| Libisemiskindel alus | |
| Juhtmehoidik | |
| Viljalihaanum | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 1200 W |
| AC-sisendpinge | 200-240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 296 mm |
| Kõrgus | 432 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kann | |
| Juhend | |
| Pakendi laius | 550 mm |
| Pakendi sügavus | 320 mm |
| Pakendi kaal | 4,7 kg |
| Pakendi kõrgus | 330 mm |
| Materjal | |
| Materjal, kann(ud) | SAN |
| Materjal, kann | Plast |
| Materjal | Stüreenakrüülonitriil (SAN) |