Tootja: Philips
Mudel: HR1921/20
EAN: 18710103777363
Philips Avance Collection HR1921/20. Toote tüüp: Mahlapress, Toote värv: Must, Hõbe, Läbipaistev, Kuvamise tüüp: LED. Materjal, v.a kann: Stüreenakrüülonitriil (SAN), Materjal, kann: Stüreen-akrüülnitriilvaik (SAN), Korpuse materjal: Metall. Võimsus: 1100 W, AC-sisendpinge: 220-240 V. Laius: 250 mm, Sügavus: 296 mm, Kõrgus: 330 mm. Pakendi laius: 550 mm, Pakendi sügavus: 320 mm, Pakendi kaal: 4,7 kg
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Philips Avance Collection HR1921/20 Centrifugeuse 1100W, Cheminée XXL, Nettoyage Rapide | €189.49 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mahlapress |
| Toote värv | Must, Hõbe, Läbipaistev |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Muudetav kiirus | |
| Kiiruste arv | 2 |
| Viljalihaanuma maht | 2,1 l |
| Mahlakonteiner | |
| Kannu mahutavus | 1 l |
| Söötmistoru läbimõõt | 8 cm |
| Eriti lai söötmisava | |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Lihtne puhastada | |
| Tilkumisvastane funktsioon | |
| Juhtmehoidik | |
| Libisemiskindel alus | |
| Viljalihaanum | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 1100 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 296 mm |
| Kõrgus | 330 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 320 x 330 x 550 mm |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |
| Retseptiraamat | |
| Otsikute arv | 1 |
| Pakendi laius | 550 mm |
| Pakendi sügavus | 320 mm |
| Pakendi kaal | 4,7 kg |
| Pakendi kõrgus | 330 mm |
| Materjal | |
| Materjal, v.a kann | Stüreenakrüülonitriil (SAN) |
| Materjal, kann | Stüreen-akrüülnitriilvaik (SAN) |
| Korpuse materjal | Metall |