Tootja: Moulinex
Mudel: ZU420E10
EAN: 3016661152689
Moulinex Juice & Clean ZU420E. Toote tüüp: Aeglane mahlapress, Toote värv: Alumiinium, Must, Juhtpaneeli värv: Must. Materjal: Plast, Korpuse materjal: Plast, Filtri materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 150 W. Laius: 185,2 mm, Sügavus: 256,2 mm, Kõrgus: 421,9 mm. Pakendi laius: 268 mm, Pakendi sügavus: 387 mm, Pakendi kaal: 6,58 kg
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Elektriline Mahlapress Moulinex ZU420E10 Must 150 W 800 ml 150 W | €246.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Aeglane mahlapress |
| Toote värv | Alumiinium, Must |
| Juhtpaneeli värv | Must |
| Kiiruste arv | 2 |
| Pöörlemiskiirus | 80 RPM |
| Viljaliha anum | |
| Viljalihaanuma maht | 0,8 l |
| Mahlakonteiner | |
| Mahlakonteiner | 0,8 l |
| Söötmistoru läbimõõt | 4,5 cm |
| Pressi tüüp | Vertikaalne tigupuur |
| Filtrite arv | 2 tk |
| Päritoluriik | Hiina |
| Otsevool | |
| Tilkumisvastane funktsioon | |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Juhtmehoidik | |
| Kannu maht | 0,8 l |
| Vahusõel | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 150 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 185,2 mm |
| Sügavus | 256,2 mm |
| Kõrgus | 421,9 mm |
| Kaal | 3,99 kg |
| Pakendi andmed | |
| Retseptiraamat | |
| Puhastushari | |
| Pakendi laius | 268 mm |
| Pakendi sügavus | 387 mm |
| Pakendi kaal | 6,58 kg |
| Pakendi kõrgus | 320 mm |
| Materjal | |
| Korpuse materjal | Plast |
| Filtri materjal | Roostevaba teras |
| Materjal | Plast |