| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Vtech Tut Tut B. F. CoCom JJs Müllwagen 80-561404 | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Prügiauto |
| Toote värv | Roheline, Kollane |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 1,5 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 5 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | Jah |
| Valgusefektid | Jah |
| Heli | Jah |
| Meloodiate arv | 6 |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Aku tüüp | AAA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 98 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Pikkus | 80 mm |
| Kaal | 170 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |