| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
VTech 558004 | €9.99 |
|
hiq24.de |
Vtech Tut Tut B. F. CoCom Codys Schulbus 80-558004 | €12.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Siin |
| Toote värv | Sinine, Kollane |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 1,5 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 5 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | Jah |
| Heli | Jah |
| Meloodiate arv | 6 |
| Laulude arv | 5 |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Aku tüüp | AAA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 96 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Kaal | 170 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |