| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Vtech Tut Tut Baby Speedster - CoComelon JJ's Playhouse Track Set, Play Building | €47.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Sõiduki ja raja komplekt |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 1,5 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 5 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | Jah |
| Heli | Jah |
| Meloodiate arv | 6 |
| Laulude arv | 5 |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Aku tüüp | AAA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 330 mm |
| Sügavus | 590 mm |
| Kõrgus | 575 mm |
| Kaal | 1,29 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |