Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Traktor |
| Toote värv | Must, Punane |
| Materjal | Metall, Plast |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Skaala | 1:32 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 130 mm |
| Pikkus | 249,9 mm |
| Kõrgus | 154,9 mm |
| Kaal | 678 g |