Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Traktor |
| Toote värv | Roheline, Kollane |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 6 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Pikkus | 150 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kaal | 100 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 89 mm |
| Pakendi sügavus | 190 mm |
| Pakendi kõrgus | 190 mm |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |