Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Traktor |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav vanus (min) | 1,5 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Rataste arv | 4 ratas(ad) |
| Sertifikaat | CE |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Tükkide arv | 16 tk |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Aku tüüp | AA |
| Patareid puuduvad | |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Peenmotoorika treening |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 210 mm |
| Pakendi sügavus | 330 mm |
| Pakendi kõrgus | 185 mm |
| Pakendi kaal | 1 kg |