Tootja: Fisher-Price
Mudel: HJV43
EAN: 0194735095155
Thomas & Friends HJV43. Toote tüüp: Rong, Soovitatav vanus (min): 3 aasta(t). Aku tüüp: AAA, Toetatud akude arv: 2. Materjal: Plast, Toote värv: Mitmevärviline
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Rong |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Mootori tüüp | Elektriline |
| Sobib mängurajale | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735095152 |
| Põhikasti (välimise) laius | 166 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 372 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 303 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,9 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 9 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 29213 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 13574 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 41311 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 44262 tk |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi sisu | 1 engine, 1 tender, 1 flatbed with crystal cargo |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 288 mm |
| Sügavus | 42 mm |
| Kõrgus | 70 mm |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Aku tüüp | AAA |
| Patareid puuduvad | |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Toetatud keeled | Multi |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 36 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 84 kuu(d) |
| Hoiatussilt | |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. Adult assembly required. |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 359 mm |
| Pakendi sügavus | 48 mm |
| Pakendi kõrgus | 92 mm |
| Pakendi kaal | 322,5 g |
| Pakendi tüüp | Lahtine karp |