| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Siku Case IH Quadtrac 600 | €9.19 |
|
eltek.lv |
Siku Case IH Quadtrack 600 - 1324 | €9.28 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Traktor |
| Toote värv | Must, Punane |
| Materjal | Metall, Plast |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Jah |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | Jah |
| Sihtrühma üksikasjad | Varajane lapsepõlv, Pere |
| Eelnevalt kokkupandud | Jah |
| Mudeli originaalnimi | Case IH Quadtrac 600 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Tükkide arv | 1 tk |
| Juhend | Jah |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Üksik jaemüügiühik |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 29 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 57 g |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Kasutada täiskasvanu otsese järelevalve all |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Peenmotoorika treening, Käe-silma koordinatsiooni arendamine |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 33 mm |
| Pakendi sügavus | 97 mm |
| Pakendi kõrgus | 78 mm |
| Pakendi kaal | 60 g |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Pakendi materjal | Kartong, Plast |