| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Siku Kampingową - 1629 | €12.49 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Auto |
| Toote värv | Hõbe, Kollane |
| Materjal | Metall, Plast |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Jah |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | Jah |
| Skaala | 1:55 |
| Sihtrühma üksikasjad | Varajane lapsepõlv |
| Eelnevalt kokkupandud | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Tükkide arv | 1 tk |
| Juhend | Jah |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Üksik jaemüügiühik |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 164 mm |
| Pikkus | 36 mm |
| Kõrgus | 41 mm |
| Kaal | 98 g |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Kasutada täiskasvanu otsese järelevalve all |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Peenmotoorika treening, Käe-silma koordinatsiooni arendamine |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 44 mm |
| Pakendi sügavus | 197 mm |
| Pakendi kõrgus | 78 mm |
| Pakendi kaal | 156 g |
| Kogus pakis | 1 tk |