| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Peppa Pig Assortiment de petits véhicules | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Valik |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Valgusefektid | |
| Heliefektide tugi | |
| Päritoluriik | India |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas mängufiguur(id) | |
| Kaasasolevate autode arv | 1 |
| Mängutegelaste arv | 1 tk |
| Keeled pakendil | Multi |
| Kasutusjuhendi keeled | Multi |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 225 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 257 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 178 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 815 g |
| Põhikasti (välimine) maht | 10000 cm³ |
| Peamise pakendi netokaal | 300 g |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 5010993849925 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 3 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 100 g |
| Mängukujukese kõrgus | 7,5 cm |
| Muud funktsioonid | |
| Aasta | 2021 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 216 mm |
| Pakendi sügavus | 81 mm |
| Pakendi kõrgus | 165 mm |
| Pakendi kaal | 189 g |
| Pakendi ruumala | 3431000 cm³ |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kogus pakis | 1 tk |