Tootja: Spin Master
Mudel: 6061800
EAN: 0778988406175
PAW Patrol Skye’s Helicopter. Toote tüüp: Helikopter, Teema: PAW Patrol, Soovitatav vanus (min): 3 aasta(t), Soovitatav vanus (max): 9 aasta(t), Toote värv: Hall, Roosa
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Helikopter |
| Toote värv | Hall, Roosa |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 9 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Teema | PAW Patrol |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas mängufiguur(id) | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Mängutegelaste arv | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 215,9 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 209,6 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 215,9 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 640 g |
| Põhikasti (välimine) maht | 345000 cm³ |
| Peamise pakendi netokaal | 463 g |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 11699 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 5849 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 272 g |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Peenmotoorika treening |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 206,5 mm |
| Pakendi sügavus | 95,2 mm |
| Pakendi kõrgus | 193,8 mm |
| Pakendi kaal | 231,3 g |
| Pakendi tüüp | Lahtine karp |