Tootja: MEGA
Mudel: FVJ01
EAN: 0887961659481
MEGA BLOKS Build & Race Rig. Toote tüüp: Sõiduki ja raja komplekt, Soovitatav vanus (min): 1 aasta(t), Soovitatav vanus (max): 3 aasta(t). Aku tüüp: AAA, Toetatud akude arv: 1. Materjal: Plast, Toote värv: Mitmevärviline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Mattel Mega | €33.25 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Sõiduki ja raja komplekt |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav vanus (min) | 1 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss |
| Brändiühilduvus | Mega Bloks |
| Päritoluriik | Mehhiko |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10887961659488 |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 36 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 36 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 313 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 415 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 297 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,8 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 41900 cm³ |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10887961659488 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 72 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 72 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 2676 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 1243 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 3785 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 4055 tk |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaasasolevate akude arv | 1 tk |
| Kaasasolevate autode arv | 2 |
| Pakendi sisu | 1 big rig truck 1 buildable race car 8 big building blocks 3 track pieces |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 457,2 mm |
| Sügavus | 152,4 mm |
| Kõrgus | 254 mm |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Toetatud keeled | Multi |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Aku tüüp | AAA |
| Patareid puuduvad | |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 12 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 60 kuu(d) |
| Aasta | 2022 |
| Hoiatussilt | |
| Ohutusjuhised | No point-of-sale warning applicable |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 398 mm |
| Pakendi sügavus | 143 mm |
| Pakendi kõrgus | 292 mm |
| Pakendi kaal | 1,4 kg |
| Pakendi ruumala | 17343,4492 cm³ |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |