Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Logistika andmed | |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 25 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 100 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 440 mm |
| Peamise (välis)kesta tellitav ühik | |
| Peamise (välis)kesta arve üksus | |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 215 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 155 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,84 kg |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 887961062748 |
| Peamise (välis)kesta saatmise üksus | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 12 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 25 kg |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Muud funktsioonid | |
| (cdm) uuendatud uus väljalase | Drop |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Sesoonsused | Püsifilter |
| Sobib ainult täiskasvanutele | |
| Sisaldab toitu või jooki | |
| (cdm) volitatud levitajariigid (ISO 3166-1) | Prantsusmaa |
| (cdm) on tarvik | Mänguasi |