| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Mattel Matchbox mix | €17.99 |
|
m79.lv |
Mattel Matchbox Pojazd z akcesoriami mix 409003 (0027084213690) Rotaļu auto un modeļi | €18.20 |
|
mts.ee |
Matchbox H1235 mängusõiduk | €19.18 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Valik |
| Toote värv | Erinevad värvid |
| Materjal | Metall, Plast |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss |
| Päritoluriik | Tai |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas mängufiguur(id) | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi sortiment | 3 |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 30027084213691 |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 2768 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 181 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 200 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 219,1 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,76 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 5300 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 8 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 11072 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 56571 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 26286 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 80000 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 85714 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 36 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 108 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 228,6 mm |
| Pakendi sügavus | 44,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 127 mm |
| Pakendi kaal | 130 g |
| Pakendi ruumala | 1291,9329 cm³ |