| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Masters of the Universe HGW37 mängusõiduk | €31.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Punane |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav vanus (min) | 6 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Teema | Masters of the Universe |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735059000 |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 56 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 206,4 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 412,8 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 317,5 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,9 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 27100 cm³ |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 112 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 4145 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 1926 tk |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 304,8 mm |
| Pakendi sügavus | 190,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 304,8 mm |
| Pakendi kaal | 757 g |
| Pakendi ruumala | 17698,0291 cm³ |
| Pakendi tüüp | Displei karp |