| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Telescope Loader Truxx2 | €11.99 |
|
www.ox.ee |
Lena Telescope Loader Truxx2 | €27.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Laadur |
| Toote värv | Hall, Punane |
| Materjal | Kumm, Teras |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 2 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pikkus | 350 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 150 mm |
| Pakendi sügavus | 350 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi kaal | 468 g |