| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Crane 70 cm | €54.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kraana |
| Toote värv | Must, Hall, Kollane |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Eelnevalt kokkupandud | |
| Päritoluriik | Euroopa |
| Sertifikaat | TÜV |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 575 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 715 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 395 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 8,68 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 169130 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 16 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pikkus | 700 mm |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Jämemotoorsete oskuste treenimine |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 285 mm |
| Pakendi sügavus | 715 mm |
| Pakendi kõrgus | 395 mm |
| Pakendi kaal | 3,85 kg |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Lahtine karp |