| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Koparka 35 cm | €10.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Ekskavaator |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav vanus (min) | 2 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss |
| Päritoluriik | Tšehhi Vabariik |
| Sertifikaat | TÜV |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas mängufiguur(id) | |
| Mängutegelaste arv | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 385 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 460 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 405 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,58 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 71725,5 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 9 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 144 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pikkus | 350 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 140 mm |
| Pakendi sügavus | 350 mm |
| Pakendi kõrgus | 190 mm |
| Pakendi kaal | 458 g |
| Kogus pakis | 1 tk |