Tootja: Hot Wheels
Mudel: X6999
EAN: 0746775158767
Hot Wheels X6999. Toote tüüp: Sõidukikomplekt, Soovitatav vanus (min): 3 aasta(t), Materjal: Metall, Plast, Toote värv: Mitmevärviline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hot Wheels X6999 mängusõiduk | €20.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Sõidukikomplekt |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Metall, Plast |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Skaala | 1:64 |
| Eelnevalt kokkupandud | |
| Päritoluriik | Malaisia |
| Sertifikaat | CE, WEEE |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10746775158764 |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 102 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 250 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 295 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 210 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,34 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 14200 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 6 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 612 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 30690 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 14260 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 43400 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 46500 tk |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi sisu | Includes 9 Hot Wheels 1:64 scale vehicles. |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Väljaandja | Mattel |
| Kokkupanek vajalik | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 38,1 mm |
| Sügavus | 88,9 mm |
| Kõrgus | 38,1 mm |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (max) | 120 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (min) | 36 kuu(d) |
| Aasta | 2022 |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Peenmotoorika treening, Jämemotoorsete oskuste treenimine, Värvide õppimine |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 279,4 mm |
| Pakendi sügavus | 38,1 mm |
| Pakendi kõrgus | 209,6 mm |
| Pakendi kaal | 557 g |
| Pakendi ruumala | 1764,84 cm³ |
| Kogus pakis | 9 tk |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |