Tootja: Hot Wheels
Mudel: HFB12
EAN: 0194735036066
Hot Wheels Monster Trucks HFB12. Tüüp: Auto ja garaaž, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t), Soovitatav vanus (max): 8 aasta(t), Minimaalne mängijate arv: 1, Toote värv: Mitmevärviline, Materjal: Plast, Metall
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Auto ja garaaž |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast, Metall |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 8 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovituslik kasutus | Hoonesisene |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Skaala | 1:64 |
| Aasta | 2022 |
| Kokkupanek vajalik | |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas auto | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaasasolevate autode arv | 1 |
| Pakendi sisu | Includes Hot Wheels Monster Trucks Blast Station Playset, 1 Hot Wheels Monster Trucks 1:64 Scale HW Demo Derby and 3 crushable cars. |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735036063 |
| Põhikasti (välimise) laius | 222,3 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 420 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 266,7 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,54 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 65 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 65 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 25000 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10194735036063 |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 130 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 5 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 130 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 2081 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 4479 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 6333 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 6786 tk |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 630 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (max) | 120 kuu(d) |
| Hoiatussilt | |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. Adult assembly required. |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Peenmotoorika treening |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 406,4 mm |
| Pakendi sügavus | 101,6 mm |
| Pakendi kõrgus | 254 mm |
| Pakendi kaal | 1,27 kg |
| Pakendi ruumala | 10487,721 cm³ |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |