Tootja: Hot Wheels
Mudel: HMK49
EAN: 0194735129461
Hot Wheels Mario Kart HMK49. Toote tüüp: Mängu-sõidukirada, Soovitatav vanus (min): 5 aasta(t), Materjal: Plast, Metall, Toote värv: Mitmevärviline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ibs.it |
Hot Wheels - ll playset Super Mario Bros Corsa nella Giungla di Kong con Veicolo incluso, Giocattolo per Bambini 5+ Anni | €53.89 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mängu-sõidukirada |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast, Metall |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735129468 |
| Põhikasti (välimise) laius | 285 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 420 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 360 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,16 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 3 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 4042 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 1878 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 5715 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 6124 tk |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Pakendi sisu | Includes Jungle Kingdom track set, launcher and one vehicle. |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1107 mm |
| Sügavus | 432 mm |
| Kõrgus | 343 mm |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | Jah |
| Toetatud keeled | Multi |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele, Väikesed osad. Lämbumise oht |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. Adult assembly required. |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (max) | 120 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (min) | 60 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 406,4 mm |
| Pakendi sügavus | 88,9 mm |
| Pakendi kõrgus | 330,2 mm |
| Pakendi kaal | 1,39 kg |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |