Tootja: Hot Wheels
Mudel: FVM09
EAN: 0887961662368
Hot Wheels FVM09. Toote tüüp: Sõiduki ja raja komplekt, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t), Materjal: Plast, Toote värv: Mitmevärviline
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Sõiduki ja raja komplekt |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | Jah |
| Draivi tüüp | Käsitsi tõugatav |
| Rataste arv | 4 ratas(ad) |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 50 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | Ei |
| Toetatud keeled | Multi |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 241,3 mm |
| Pakendi sügavus | 38,1 mm |
| Pakendi kõrgus | 165,1 mm |
| Pakendi kaal | 121 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |