Tootja: Hot Wheels
Mudel: GYP13
EAN: 0887961977776
Hot Wheels Color Reveal GYP13. Toote tüüp: Võidusõiduauto, Soovitatav vanus (min): 3 aasta(t), Materjal: Metall, Plast, Toote värv: Erinevad värvid
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Hot Wheels Color Reveal ow GYP13 | €17.18 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Võidusõiduauto |
| Toote värv | Erinevad värvid |
| Materjal | Metall, Plast |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Skaala | 1:64 |
| Sobib mängurajale | |
| Sõiduraja mõõtkava | 1:64 |
| Päritoluriik | Tai |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10887961977773 |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 504 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 504 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 171,5 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 171,5 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 114,3 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 950 g |
| Põhikasti (välimine) maht | 3400 cm³ |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10887961977773 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 12 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 2016 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 2016 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 31003 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 66723 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 94356 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 101095 tk |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi sisu | Includes 2 Hot Wheels Colour Reveal 1:64 scale vehicles in a reusable barrel drum. (Styles may vary.) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 25 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 36 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 120 kuu(d) |
| Aasta | 2022 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 76,2 mm |
| Pakendi sügavus | 76,2 mm |
| Pakendi kõrgus | 101,6 mm |
| Pakendi kaal | 100 g |
| Pakendi ruumala | 589,9343 cm³ |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |