Tootja: Fisher-Price
Mudel: GYD04
EAN: 0887961968910
Fisher-Price Blaze and the Monster Machines Launch & Stunts Hauler. Toote tüüp: Rong, Soovitatav vanus (min): 3 aasta(t), Materjal: Plast, Toote värv: Punane
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Rong |
| Toote värv | Punane |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Litsents | Nickelodeon |
| Frantsiis | Monsters, Inc. |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Rataste arv | 6 ratas(ad) |
| Sihtrühma üksikasjad | Laps, Teismeline |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Sertifikaat | CE |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10887961968917 |
| Põhikasti (välimise) laius | 255 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 425 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 235 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,92 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 4268 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 1983 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 6036 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 6467 tk |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaasasolevate autode arv | 2 |
| Tükkide arv | 1 tk |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 226,5 mm |
| Sügavus | 812 mm |
| Pikkus | 260 mm |
| Kõrgus | 260 mm |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Toetatud keeled | Multi |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 36 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 96 kuu(d) |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Narratiivse mõtlemise arendamine, Peenmotoorika treening, Jämemotoorsete oskuste treenimine |
| Hoiatussilt | |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. Adult assembly required. |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 413,4 mm |
| Pakendi sügavus | 120,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 222,3 mm |
| Pakendi kaal | 1,46 kg |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |
| Pakendi materjal | Kartong |