| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Mattel (FLM20) | €11.65 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Auto |
| Toote värv | Punane |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Frantsiis | Autod |
| Tegelaskuju | McQueen |
| Päritoluriik | Tai |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi sisu | Includes 1 die-cast Cars vehicle. |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 35 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 35 mm |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Toetatud keeled | Multi |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 36 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 139,7 mm |
| Pakendi sügavus | 41,3 mm |
| Pakendi kõrgus | 165,1 mm |
| Pakendi kaal | 74 g |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |