Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mänguveepüss |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav vanus (min) | 8 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Toote värv | Erinevad värvid |
| Materjal | Plast |
| Teema | Fortnite |
| Laskude arv | 1 |
| Päritoluriik | India |
| Pakendi andmed | |
| Kaasas noolte arv | 2 tk |
| Toodete valik | |
| Pakendi laius | 165 mm |
| Pakendi sügavus | 44 mm |
| Pakendi kõrgus | 216 mm |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Lahtine karp |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Mitte sihtida silmi ega nägu, Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele, Väikesed osad. Lämbumise oht |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Logistika andmed | |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 154 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 148 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 287 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 222 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 05010994207953 |
| Peamise pakendi netokaal | 720 g |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 80 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 177,8 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 328 kg |
| Kihid kaubaaluse kohta | 66 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 11 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Toote tollikood (TARIC) | 950300810 |