| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ibs.it |
Nerf Elite 2.0 - Motoblitz CS-10, blaster motorizzato con 2 modalità di lancio, include 22 dardi originali Nerf Elite | €44.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mängupüss |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanud |
| Soovitatav vanus (min) | 8 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Toote värv | Sinine, Oranž |
| Materjal | Plast |
| Laskmisvõimsus | 27 m |
| Heli | |
| Aasta | 2022 |
| Valgustus | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaasas noolte arv | 22 tk |
| Pakendi laius | 609,6 mm |
| Pakendi sügavus | 66,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 342,9 mm |
| Pakendi kaal | 1,48 kg |
| Pakendi ruumala | 14565 cm³ |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Aku pinge | 1,5 V |
| Aku tüüp | AA |
| Toetatud akude arv | 4 |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kasutusjuhendi keeled | Multi |
| Keeled pakendil | Multi |
| Toetatud keeled | Multi |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,14 kg |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 269,9 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 612,8 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 352,4 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,38 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 58000 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 05010994124403 |
| Peamise pakendi netokaal | 4,54 kg |