Tootja: Nerf
Mudel: E9533EU4
Nerf Elite 2.0 Echo CS-10 on mänguasjapüss, mille on loonud seiklushimu otsivad inimesed silmas pidades. See on Nerfi poolt toodetud, tuntud bränd mänguasjarelvade valdkonnas, ja pakub põnevat mängukogemust nii poistele kui tüdrukutele.
See mänguasjapüss on pakendatud 1,29 kg kaaluvasse pakendisse, olles 66,7 mm sügavust, 317,5 mm kõrgust ja 686 mm laiust mõõtmetelt. Pakend on kastiformaadis, tagades turvalise kohaletoimetamise.
Pakendist leiate komplekti kuulidega, kokku 24 kuuli, pakkudes rohkelt laskemoona intensiivseks mänguajaks. Püss ise on valmistatud vastupidavast plastikust, tagades pikaajalise vastupidavuse ja vastupidavuse kulumisele. Toode on saadaval atraktiivsel sinise ja oranži värvikombinatsioonil, mis meeldib erineva maitsega lastele.
Mõeldud vanusele alates 8. eluaastast pakub Nerf Elite 2.0 Echo CS-10 laskmisvõimsust 27 meetrit, võimaldades muljetavaldavaid pikamaalaskusid. Soovitusliku vanusegrupiga täiskasvanutele, see mänguasjapüss rahuldab kõigi vanuserühmade inimeste, kes naudivad põnevaid lahinguid, vajadusi.
Tootel on mitmekeelne tugi, mis võimaldab laia valikut tarbijatel kasutada pakendit ja kaasasolevat juhendit lihtsasti. Toote kokkupanek ei ole vajalik, lihtsustades seadistamisprotsessi sujuva mänguajakogemuse jaoks.
Palun pange tähele, et see mänguasjapüss ei tee heli ega sisalda sisseehitatud valgustuselemente. See on mõeldud ainult laskmisrõõmuks, ergutades kujutlusvõimet mängides ilma täiendavate segajateta.
Valmistatud Hiinas ja turule lastud 2020. aastal, näitab Nerf Elite 2.0 Echo CS-10 Nerfi pühendumist kaasahaaravate ja põnevate toodete loomisele nii lastele kui täiskasvanutele. Selle elegantse disaini ja muljetavaldavate laskmisvõimetega mängupüssiga pakub see lõputuid tunde põnevat meelelahutust.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mänguveepüss |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanud |
| Soovitatav vanus (min) | 8 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Toote värv | Sinine, Oranž |
| Materjal | Plast |
| Kokkupanek vajalik | |
| Heli | |
| Laskmisvõimsus | 27 m |
| Aasta | 2020 |
| Valgustus | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kaasas noolte arv | 24 tk |
| Pakendi laius | 686 mm |
| Pakendi sügavus | 66,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 317,5 mm |
| Pakendi kaal | 1,29 kg |
| Pakendi ruumala | 15457 cm³ |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Mitte sihtida silmi ega nägu, Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele, Väikesed osad. Lämbumise oht |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kasutusjuhendi keeled | Multi |
| Keeled pakendil | Multi |
| Toetatud keeled | Multi |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 907 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 273 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 692 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 327 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5,66 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 62000 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 05010993729180 |
| Peamise pakendi netokaal | 3,63 kg |