| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Star Wars Saelt-Marae | €18.61 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mängutegelane |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Põhineb | Filmid ja teleseriaalid |
| Litsents | Lucasfilm |
| Frantsiis | Tähtede sõda: Jedi tagasitulek |
| Tegelaskuju | Saelt-Marae |
| Eemaldatavad osad | |
| Aasta | 2023 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Komplektis sisalduvad lisad | Relv |
| Kaasas olevate tarvikute arv | 1 tk |
| Mängutegelaste arv | 1 tk |
| Pakendi sisu | Figure and accessory |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 159 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 162 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 244 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 622 g |
| Peamise pakendi netokaal | 248 g |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 05010996138927 |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 230 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 10 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 8 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 177 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 163,1 kg |
| Kihid kaubaaluse kohta | 80 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 95,2 mm |
| Kaal | 31 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 152 mm |
| Pakendi sügavus | 38 mm |
| Pakendi kõrgus | 229 mm |
| Pakendi kaal | 67 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele, Väikesed osad. Lämbumise oht |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Toote tollikood (TARIC) | 950300210 |