| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Schleich Schneider Electric 13974 13974 Fordelerskab Overflademontage 4059433789408 (4059433789408) | €8.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mängutegelane |
| Toote värv | Kollane |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 8 aasta(t) |
| Looma tüüp | Küülik |
| Pakendi sisu | |
| Mängutegelaste arv | 1 tk |
| Pakendi sisu | 1x Lionhead Rabbit |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 42 mm |
| Sügavus | 22 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Kaal | 13,4 g |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele, Väikesed osad. Lämbumise oht |