Tootja: schleich
Mudel: 13896
EAN: 4059433013909
Schleichi talumaailma inglise kokkerspanjel on lõbus mänguasi, mis toob rõõmu lastele vanuses 3 kuni 8 aastat. Valmistatud vastupidavast plastikust, kujutab see mitmevärviline mänguasi täpselt armastatud inglise kokkerspanjeli koera. Selle kõrgus on 37 mm ja laius 73 mm, kaaludes 13,1 g, mis teeb sellest täiusliku suuruse väikeste käte jaoks.
Realistliku disaini ja tähelepanu detailidele abil põlevad lapsed kujutlusvõimet, luues lõbusaid talumaailma teemalisi mängustsenaariume. Inglise kokkerspanjel on Schleichi talumaailma kollektsiooni osa, mis sisaldab mitmesuguseid loomakujusid, mida lapsed saavad koguda ja mängida.
See mänguasi on pakendatud kotiga, mis muudab selle hoiustamise ja transportimise lihtsaks. See ei vaja kokkupanekut ja on mängimiseks valmis kohe pakendist välja võttes. Soovitatav sugu sellele mänguasjale on nii poiss kui tüdruk ning see sobib lastele alates 3. eluaastast.
Palun pange tähele, et see mänguasi ei tooda heliefekte ega vaja patareisid. See on ohutu ja mittetoksiline mänguasi, mis vastab kõikidele ohutusstandarditele ja nõuetele. Schleichi talumaailma inglise kokkerspanjel on hädavajalik lisand igale lapse mänguasjakollektsioonile, pakkudes tunde kujutlusvõimelist mängu ja lõbu.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Logistika andmed | |
| Minimaalne tellimiskogus | 5 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 80 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 80 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 38 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 71,8 g |
| Peamise pakendi netokaal | 71,8 g |
| Põhikasti (välimine) maht | 243200 cm³ |
| Peamise (välis)kesta arve üksus | |
| Peamise (välis)kesta tellitav ühik | |
| Peamise (välis)kesta saatmise üksus | |
| Peamise (välis)kesta minimaalne tellitav kogus | 5 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 14059433005178 |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 36 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 36 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 5 tk |
| Kaubaaluste tüüp | 800 x 1200 mm |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 80 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 180 cm |
| Kaubaaluse brutomaht | 1728000000 dm³ |
| Kaubaaluste arveldamise üksus | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 8 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 180 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 180 tk |
| Kaubaaluse GTIN (EAN/UPC) | 64059433005289 |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mängutegelane |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 8 aasta(t) |
| Žanr | Animals |
| Looma tüüp | Koer |
| Heliefektide tugi | |
| Päritoluriik | Rumeenia |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Tootja | Schleich |
| Sihtrühm | 4 |
| Kokkupanek vajalik | |
| Pakendite arv | 1 |
| Saadavuse alguskuupäev | 01-01-2020 |
| Lõppkättesaadavus | 31-12-2021 |
| (cdm) tellimuse kogus mitu | 5 |
| Juhendi keeled (ISO 639 formaat) | Prantsuse keel, Inglise keel |
| Sisaldab toitu või jooki | |
| (cdm) sihtrühmad | Laps |
| (cdm) uuendatud uus väljalase | Uus |
| (cdm) eeltellimuse kuupäev | 43811 |
| Pakendi keeled (ISO 639 formaat) | Prantsuse keel, Inglise keel |
| (cdm) Ohutusdirektiivi keel (2009/48/EÜ) | Inglise keel |
| Tellitav ühik | |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Üksik jaemüügiühik |
| Ühiku saatmine | |
| Impordiriik (ISO 3166-1) | Saksamaa |
| Toote tollikood (TARIC) | 95030049 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 73 mm |
| Sügavus | 17 mm |
| Kõrgus | 37 mm |
| Kaal | 13,1 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 73 mm |
| Pakendi sügavus | 17 mm |
| Pakendi kõrgus | 37 mm |
| Pakendi kaal | 13,1 g |
| Pakendi tüüp | Kott |
| Toodete valik | |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Hoiatused puuduvad |
| Pakendi sisu | |
| Tükkide arv | 1 tk |