Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mängutegelane |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 8 aasta(t) |
| Žanr | Animals |
| Teema | Farm World |
| Animal types | Koer |
| Eemaldatavad osad | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 120 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 80 mm |