| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Marvel Avengers Marvel’s Orb | €28.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mängutegelane |
| Toote värv | Sinine, Punane, Valge |
| Materjal | Plast |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Poiss |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Põhineb | Koomiksid |
| Žanr | Märul/seiklus |
| Litsents | Marvel |
| Frantsiis | Avengers |
| Tegelaskuju | Marvel’s Orb |
| Aasta | 2023 |
| Pakendi sisu | |
| Komplektis sisalduvad lisad | Relv |
| Kaasas olevate tarvikute arv | 3 tk |
| Mängutegelaste arv | 1 tk |
| Pakendi sisu | Figure, 1 accessory, and 2 Build-A-Figure parts |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 152,4 mm |
| Kaal | 116 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 140 mm |
| Pakendi sügavus | 60 mm |
| Pakendi kõrgus | 254 mm |
| Pakendi kaal | 209 g |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Toote tollikood (TARIC) | 950300700 |