| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Lightyear HHJ79 figurine pour enfant | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mängutegelane |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Põhineb | Multifilm |
| Žanr | Märul/seiklus |
| Litsents | Disney |
| Toetatud keeled | Multi |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Pakendi sisu | Includes 1 Disney Pixar Lightyear Space Ranger Alpha Buzz Lightyear figure with accessories. |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 48 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 84 kuu(d) |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735069474 |
| Põhikasti (välimise) laius | 173,1 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 323,9 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 203,2 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,23 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 11400 cm³ |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 132 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 792 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 13721 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 29530 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 50,8 mm |
| Sügavus | 38,1 mm |
| Kõrgus | 127 mm |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | Ei |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 152,4 mm |
| Pakendi sügavus | 50,8 mm |
| Pakendi kõrgus | 190,5 mm |
| Pakendi kaal | 181 g |
| Pakendi ruumala | 1474,8358 cm³ |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |