Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mängutegelane |
| Toote värv | Sinine, Pruun |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 8 aasta(t) |
| Žanr | Animals |
| Looma tüüp | Dinosaurus |
| Toetatud keeled | Multi |
| Aasta | 2023 |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Pakendi sisu | Includes 1 Jurassic World Hammond Collection dinosaur figure. |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 96 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 480 kuu(d) |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735117144 |
| Põhikasti (välimise) laius | 308 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 276,2 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 203,2 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,48 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 17300 cm³ |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 84 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 6 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 336 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 6028 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 12973 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 18346 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 19656 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 73,7 mm |
| Sügavus | 317,5 mm |
| Kõrgus | 127 mm |
| Kaal | 460 g |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 254 mm |
| Pakendi sügavus | 69,9 mm |
| Pakendi kõrgus | 177,8 mm |
| Pakendi kaal | 270 g |
| Pakendi ruumala | 3154,5098 cm³ |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | Adult assembly required. |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |