Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Sisaldab akut | Jah |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Mängutegelaste arv | 1 tk |
| Pakendi sisu | Includes 1 Jurassic World Wild Roar dinosaur figure. Colours, dimensions and decoration may vary. |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Jah |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Aku tüüp | LR44 |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mängutegelane |
| Toote värv | Erinevad värvid |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Žanr | Animals |
| Looma tüüp | Dinosaurus |
| Aasta | 2023 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 48 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 96 kuu(d) |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 194735116331 |
| Põhikasti (välimise) laius | 282 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 323 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 182 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,88 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 15300 cm³ |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 104 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 8 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 416 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 6827 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 14694 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 20779 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 22263 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 314 mm |
| Sügavus | 105 mm |
| Kõrgus | 120 mm |
| Kaal | 450 g |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 271 mm |
| Pakendi sügavus | 80 mm |
| Pakendi kõrgus | 156 mm |
| Pakendi kaal | 469 g |
| Pakendi ruumala | 3097,1551 cm³ |
| Pakendi tüüp | Lahtine karp |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | Refer to individual items in the assortment |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |