| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Hasbro Mighty Muggs - Star Wars Han Solo | €8.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav sugu | Poiss |
| Soovitatav vanus (min) | 6 aasta(t) |
| Žanr | Märul/seiklus |
| Teema | Tähesõjad |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Arve ühik | |
| Tellitav ühik | |
| Ühiku saatmine | |
| (cdm) Arenenud võimed | Kujutlusvõime |
| (cdm) lisakasutus | Hoonesisene |
| (cdm) sihtrühmad | Laps |
| Sesoonsused | Püsifilter |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Üksik jaemüügiühik |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 108 mm |
| Pakendi sügavus | 89 mm |
| Pakendi kõrgus | 152 mm |
| Pakendi kaal | 220 g |
| Pakendi sisu | |
| Tükkide arv | 1 tk |