Tootja: MGA Entertainment
Mudel: 555148E7C
EAN: 0035051555148
Crate Creatures Surprise Surprise Barf Buddies Series 11. Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t), Toote värv: Mitmevärviline, Materjal: Plast
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Crate Creatures Surprise Surprise Barf Buddies Series 11 | €12.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mängutegelane |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav sugu | Poiss |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 9 aasta(t) |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Motoorika treenimine |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 165 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 125 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 122,5 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 143 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 37,5 mm |
| Pakendi sügavus | 27,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 37,5 mm |