Tootja: Sony
Mudel: CFI-1116A
EAN: 0711719561644
Sony PlayStation 5. Platvorm: PlayStation 5, Toote värv: Must, Valge, Sisemälu: 16000 MB. Salvestusseade: SSD, Sisemine mälumaht: 825 GB, Optilise seadme tüüp: Blu-Ray/DVD. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Ethernet-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, WiFi-standardid: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax). HD tüüp: 8K Ultra HD, Toetatud videorežiimid: 2160p, 4320p. Toiteallikas: 340 W
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Platvorm | PlayStation 5 |
| Sisemälu | 16000 MB |
| Sisemälu tüüp | GDDR6 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori sagedus | 3,5 GHz |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen Zen 2 |
| Graafikaprotsessor | AMD Radeon |
| Graafikaprotsessori jõudlus | 10,3 TFLOPS |
| Graafikaprotsessori sagedus | 2230 MHz |
| Toote värv | Must, Valge |
| Toetatud kontrollerite arv (maksimaalne) | 2 |
| Vanemlik kontroll | |
| Salvesti | |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemine mälumaht | 825 GB |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Optilise seadme tüüp | Blu-Ray/DVD |
| Sisseehitatud optiline draiv | |
| Multimeedia | |
| HD tüüp | 8K Ultra HD |
| Toetatud videorežiimid | 2160p, 4320p |
| HDR-toega | |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmidus | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| DC-pistik | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 104 mm |
| Sügavus | 260 mm |
| Kõrgus | 390 mm |
| Kaal | 4,2 kg |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 340 W |
| Pakendi sisu | |
| Kaasasolevate mängupultide arv | 1 |
| Kasutusjuhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI, USB |
| Juhend | |
| Kaasas mängukontrollerid | Juhtpult |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi sügavus | 174 mm |
| Pakendi laius | 436 mm |
| Pakendi kõrgus | 426 mm |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |