Tootja: Samsung
Mudel: EF-PA715TBEGEU
EAN: 8806090268489
Samsung EF-PA715TBEGEU. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy A71, Ekraani maksimaalne suurus: 17 cm (6.7"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 17 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Silikoon |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy A71 |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kinnitamise tüüp | Ei ole kohaldatav |
| Kaitseomadused | Põrutuskindel, Kriimukindel, Löögikindel |
| Sisseehitatud aku | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 76,5 mm |
| Kõrgus | 159,8 mm |
| Sügavus | 10,3 mm |
| Paksus | 1,4 mm |
| Kaal | 24 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |